VyhledatPřihlášení
Pobočka

Dárkový obchod Dárkový obchod Sklípek plný radosti


Výroba klíčů

Kopírujeme klíče značek FAB, WINKHAUS, ISEO, GUARD a mnoho dalších.

Poptávka

Nenašli jste produkt, který jste hledali? Zašlete nám poptávku. Klikněte zde.

V nejkratší možné době Vám zašleme cenovou nabídku.

Úklidové prostředky a pomůcky

V naší kategorii úklidových prostředků a pomůcek naleznete široký sortiment produktů, které zajišťují efektivní a pohodlné prostředí pro úklidové práce a udržení čistoty ve vašem domě či v pracovním prostředí. Můžete si vybrat z různých typů mopů, kartáčů, hadrů, nádob na odpadky, čisticích prostředků, dezinfekčních přípravků, koše na prádlo, úložných boxů, nářadí pro úklid, ochranných rukavic, respirátorů a dalších prostředků pro účinné a hygienické úklidové práce. Vyberte si to, co potřebujete pro svůj úklid a udržení prostředí čistého a bezpečného.

Osobní hygiena

Osobní hygiena

Čistící prostředky

Čistící prostředky

Úklidové prostředky

Úklidové prostředky

Papírový program

Papírový program

Technické prostředky

Technické prostředky

Vědra, kbelíky

Vědra, kbelíky

Tyče teleskopické, násady

Tyče teleskopické, násady

Smetáky, košťata

Smetáky, košťata

Smetáčky

Smetáčky

Lopatky

Lopatky

Kartáče

Kartáče

Zipové sáčky

Zipové sáčky


Úklidové pomůcky a prostředky

Kategorie úklidové prostředky a pomůcky zahrnuje širokou škálu produktů, které jsou nezbytné pro udržení čistoty a pořádku v domácnosti, kanceláři či v jiných prostorách. Mezi tyto produkty patří osobní hygiena, která zahrnuje například toaletní papír, ubrousky či také hygienické potřeby. Dále sem spadají samozřejmě čisticí prostředky, které jsou určeny k odstranění nečistot a bakterií z různých povrchů. Mezi úklidové prostředky patří mopové soupravy, hadry, houby a spreje určené k čištění a dezinfekci.

Součástí této kategorie jsou také technické prostředky. K výbavě pro úklid patří i vědra a kbelíky, které slouží k nesení vody či čisticích prostředků, a tyče teleskopické s násadami, které umožňují dosáhnout na vysoké nebo těžko přístupné místa.

Pro odstranění prachu a nečistot jsou nezbytné smetáky, košťata a smetáky různých velikostí a tvarů. Lopatky jsou potřebné k odklízení odpadků a nečistot z podlahy do koše. Kartáče se vám zase hodí k čištění textilních povrchů či k odstranění zaschlých skvrn.

Objevte naši kategorii železářství.

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace