VyhledatPřihlášení
Aktuality

Pronájem!

Nebytové "komerční" prostory 54 + 35 m2

"Odkaz zde"


Poptávka

Nenašli jste produkt, který jste hledali? Zašlete nám poptávku. Klikněte zde.

V nejkratší možné době Vám zašleme cenovou nabídku.

Podmínky vrácení peněz

Vrácení zboží ve 14denní lhůtě:

Jak postupovat, když zakoupené zboží pro vás není to pravé a chcete ho vrátit v zákonné 14denní lhůtě?

V případě, že jste spotřebitel, máte dle § 1829 občanského zákoníku právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží. Nárok máte i v případě, že objednávku učiníte po internetu s osobním odběrem v naší kamenné prodejně.

V případě, že nejste spotřebitel, tedy zboží nakupujete v rámci své obchodní či podnikatelské činnosti (o čemž rozhoduje uvedení IČ na nákupním dokladu), právo na odstoupení vám nevzniká, neboť nový občanský zákoník tuto možnost neuvádí.
 

Kde zboží vrátit:

Zboží můžete vrátit v kamenné prodejně v Rumburku.

Své právo na vrácení zboží můžete uplatnit také písemně, a to zasláním zboží na adresu:

Reklamační oddělení I.P.CONNECT, s.r.o.

Matějova 129

40801 Rumburk

Vracené zboží prosíme dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy.

Prosíme, uveďte zboží pokud možno do původního stavu, předejdete tím možnému snížení vrácené částky o náklady vynaložené na uvedení zboží do původního stavu.

Peníze za zboží včetně nezbytných nákladů na dopravu Vám zašleme na Váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, ne však dříve než dojde k doručení zboží na naše reklamační oddělení (popřípadě dříve, když prokážete, že vrácené zboží nám již bylo odesláno).V tomto případě nevzniká právo na proplacení nezbytných nákladů spojených s přepravou zboží k prodávajícímu.


V obou případech přiložte Odstoupení spotřebitele od kupní smlouvy (Dokument ke stažení zde).
 

Je dobré vědět:

Obal není nutný:

Obal není předmětem koupě ani součástí koupené věci. I přesto má firma I.P.CONNECT, s.r.o. právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží. Tyto náklady jsou vždy individuálně posouzeny a jako takové jsou poté zákazníkovi naúčtovány a započteny s částkou za vrácené zboží.


Zboží si můžete vyzkoušet:

 

Nemělo by však dojít k jeho zjevnému opotřebení. Zboží může být použito, ale je třeba myslet na náklady, které bude mít I.P.CONNECT, s.r.o. s uvedením zboží do původního stavu a které mohou být požadovány k úhradě.


Účtování těchto poplatků předejdete, pokud zboží uvede do původního stavu sami (očištění, zkompletování, správné zabalení apod.) S ohledem na různorodost zboží je každý případ odstoupení od smlouvy řešen individuálně.

Pro dodržení lhůty je rozhodující, kdy nám je doručeno odstoupení od smlouvy. Doručením se rozumí informace, že chcete od smlouvy odstoupit, případně samotné doručení odstoupení i se zbožím.

Lhůta pro odstoupení od smlouvy trvá 14 kalendářních dnů, nikoliv pracovních, a začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží spotřebitelem (např. převezme-li si zákazník zboží v pátek, doba pro vrácení zboží se počítá od soboty včetně). Připadne-li poslední den lhůty na sobotu, neděli nebo svátek, je poslední dnem lhůty pracovní den nejblíže následující (§607).

Odstoupení od kupní smlouvy musí být doručeno nejpozději v poslední den 14denní lhůty. Nestačí tedy jeho zaslání v poslední den lhůty. Odstoupení od smlouvy můžete zaslat elektronicky na info@connect-ip.cz. Na základě obdržení vyplněného formuláře odstoupení od kupní smlouvy Vám bude zaslané potvrzení o obdržení formuláře o odstoupení od kupní smlouvy (např. elektronicky prostřenictvím internetu nebo SMS zprávy).


V co nejkratším termínu od zaslání tohoto odstoupení je potřeba, abyste nám předali zakoupené zboží. V tomto případě nevzniká právo na proplacení nezbytných nákladů spojených s přepravou zboží k prodávajícímu. 

Jaké dokumenty přiložit?

Ke vrácenému zboží doporučujeme vždy přiložit dokument, který potvrdí, že jste zboží zakoupili u nás a usnadní nám identifikaci daného zboží a požadavku. Nejlepší možností je zaslaní vyplněného Odstoupení spotřebitele od kupní smlouvy (Dokument ke stažení zde) a nákupního dokladu, který jste obdrželi na svoji e-mailovou adresu.

 

Jaké zboží nelze vrátit vůbec?

Spotřebitel nemůže odstoupit od smlouvy:
na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu, jakož i zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání,
na dodávku audio a video nahrávek a počítačových programů, porušil-li spotřebitel jejich originální obal,
na dodávku novin, periodik a časopisů.
 

 

Stručný přehled na závěr:

Od kupní smlouvy je možné odstoupit do 14 kalendářních dnů.
Lhůta 14 dnů začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží.
Končí-li lhůta o víkendu nebo ve svátek, jako poslední den lhůty je brán nejbližší následující pracovní den.
Odstoupení od kupní smlouvy musí být dodavateli doručeno nejpozději v poslední den 14denní lhůty. Nestačí jej v tento den pouze odeslat.
Zboží může být po dohodě vráceno i později.
Rozbalením ani použitím zboží nezaniká právo na odstoupení od smlouvy bez udání důvodu. Výjimku tvoří např. audio a video nosiče.
Zboží nemusí být vráceno v originálním obalu, avšak dodavatel má právo na úhradu nákladů spojených s novým zabalením zboží.
Je možné vrátit i zboží použité, avšak dodavatel má opět právo na úhradu nákladů spojených s uvedením zboží do původního stavu.

Tyto náklady mohou teoreticky dosáhnout i plné ceny zboží.

Zboží nevyměnujeme. Je nutné odstoupit od kupní smlouvy do 14 kalendářních dnů a zboží objednat znovu.


Zákazník obdrží zpět své peníze nejpozději do 14 kalendářních dnů od odstoupení od smlouvy.

Zákazník odpovídá za platební údaje k vrácení peněz při odstoupení od smlouvy.

 

KategorieDoplňkové informace


Potřebujete poradit?

Jsme tu pro Vás Spolehlivá firma

Matějova 129/2
40801 Rumburk
Česká republika

+420 412 331 108
info@connect-ip.cz

Provozní doba:

Rýchly kontakt

Po-Pá: 7:00 - 17:00

So: 8:00 - 12:00


Iveta Vořechovská

- Jednatelka

- Evidence objednávek

- Reklamace dodávek

- Fakturace


Tel: +420 604 203 852


Michal Vořechovský, BBA

- Obchodní manažer

- Dotazy k produktům

- Skladová dostupnost

- Individuální cenové nabídky


Tel: +420 603 279 210


Petr Korba

- Specialista prodeje

- Skladová dostupnostTel: +420 603 544 500


Zobrazené produkty v katalogu:

14 268 položek

2 599 187 ks skladem

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace