VyhledatPřihlášení
Pobočka

Dárkový obchod Dárkový obchod Sklípek plný radosti


Výroba klíčů

Kopírujeme klíče značek FAB, WINKHAUS, ISEO, GUARD a mnoho dalších.

Poptávka

Nenašli jste produkt, který jste hledali? Zašlete nám poptávku. Klikněte zde.

V nejkratší možné době Vám zašleme cenovou nabídku.

Vzduchotechnika Rumburk

Vítejte v našem e-shopu se vzduchotechnikou, Connect-IP. Jsme vaším spolehlivým partnerem pro veškeré potřeby spojené s čistým a účinným zpracováním vzduchu. S našimi produkty vám pomůžeme optimalizovat prostředí ve vaší dílně, garáži či průmyslovém provozu a zajistit, že budete mít vždy čerstvý, čistý a regulovaný vzduch.

 

Naši širokou nabídku vzduchotechnických produktů tvoří:

Rychlospojky a vsuvky (G1/4, G3/8, G1/2)

Pro rychlé a snadné spojení vzduchových hadic a zařízení. Nabízíme široký výběr rychlospojek a vsuvek v různých velikostech, které se snadno instalují a zajišťují spolehlivé spojení bez úniku vzduchu.

Vzduchové hadice

Kvalitní hadice pro přenos vzduchu bez úniku a ztrát tlaku. S našimi vzduchovými hadicemi budete mít jistotu, že vzduch proudí tam, kam má, a to bez jakýchkoliv problémů.

Vzduchové pistole ofukovací

Ideální pro odstranění prachu, pilin, nečistot a vlhkosti z vašich pracovních prostor. Naše ofukovací pistole jsou navrženy pro vysokou účinnost a pohodlné použití.

Vzduchové pistole stříkací, mycí

Pro profesionální natírání, mytí či čištění pomocí stlačeného vzduchu. S našimi stříkacími a mycími pistolemi dosáhnete dokonalých výsledků při každém použití.

 

Co je vzduchotechnika?

Vzduchotechnika je obor techniky, který se zabývá zpracováním a řízením vzduchu v různých prostředích. Jeho cílem je zajistit optimální kvalitu vzduchu a pohodlné prostředí pro práci, život nebo výrobu. Pomocí různých zařízení a technologií umožňuje vzduchotechnika regulovat teplotu, vlhkost, čistotu a průtok vzduchu, což má přímý vliv na pohodu a produktivitu lidí a také na kvalitu výrobků.

Jak funguje vzduchotechnika?

Vzduchotechnika využívá různé typy zařízení a systémů k dosažení požadovaných podmínek vzduchu. Patří sem například ventilátory, filtry, tepelná výměníky, vzduchové rozvody a regulace průtoku vzduchu. Ventilátory a větráky zajišťují pohyb vzduchu, filtry odstraňují nečistoty a alergeny, tepelné výměníky regulují teplotu, a regulace průtoku vzduchu umožňuje nastavit optimální podmínky v jednotlivých místnostech nebo pro různé účely.

 

Prozkoumejte naši širokou nabídku vzduchotechnických produktů na našem e-shopu Connect-IP.cz. Prohlédněte si také naše ostatní produkty, jako například nářadí a elektro.

Kategorie
Doplňkové informace


Rodinný podnik

ŽELEZÁŘSTVÍ I.P.CONNECT, s.r.o.
Spolehlivá firma

Matějova 685/8
40801 Rumburk
Česká republika

+420 603 544 500
info@connect-ip.cz

PROVOZNÍ DOBA:

Rýchly kontakt

Po-Pá: 7:00 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
Zobrazené produkty v katalogu:

16 774 položek

2 555 598 ks skladem


Přidejte zde svoji recenzi

Železářství I.P.CONNECT, s.r.o. na google.com Železářství I.P.CONNECT, s.r.o. na Firmy.cz
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace