VyhledatPřihlášení
Pobočka

Dárkový obchod Železářství I.P.CONNECT, s.r.o.


Výroba klíčů

Kopírujeme klíče značek FAB, WINKHAUS, ISEO, GUARD a mnoho dalších.

Poptávka

Nenašli jste produkt, který jste hledali? Zašlete nám poptávku. Klikněte zde.

V nejkratší možné době Vám zašleme cenovou nabídku.

Hobby nářadí 

Vítejte na našem e-shopu, který je vaším spolehlivým průvodcem světem hobby nářadí. Jsme zde, abychom usnadnili vaše domácí i profesionální projekty s naší širokou nabídkou nástrojů a vybavení, které pokryje vše, co potřebujete pro práci s dřevem, kovem, nebo jakýmkoliv jiným materiálem. Co u nás najdete za nářadí?

 

Brusné, řezné a leštící materiály

Pro dosažení dokonalých výsledků potřebujete kvalitní brusné, řezné a leštící materiály. V naší nabídce najdete široký sortiment brusných kotoučů, řezných kotoučů a leštících materiálů pro různé aplikace.

Elektrické a akumulátorové nářadí

Moderní projekty vyžadují moderní nástroje. Nabízíme široký výběr elektrických a akumulátorových nářadí, které vám umožní snadnou manipulaci a vysokou efektivitu při práci.

Gola sady

Profesionální gola sady jsou základem každého hobby nářadí. Nabízíme kompletní sady v různých velikostech a provedeních, které pokryjí všechny vaše potřeby.

 

Klíče, šroubováky, kleště, nůžky, pilníky a mnoho dalšího

Naše široká nabídka obsahuje všechny nezbytné nástroje, které potřebujete pro vaše projekty. Od klíčů a šroubováků, přes kleště a nůžky, až po pilníky a pilky. U nás najdete vše, co potřebujete.

Pneumatické nářadí a hydraulické zvedáky

Pro ty náročnější úkoly nabízíme také pneumatické nářadí a hydraulické zvedáky, které vám usnadní manipulaci s těžkými materiály a zvýší vaši produktivitu.

 

Hobby nářadí eshop

Nechte se inspirovat na našem e-shopu Connect-IP.cz. Nabízíme široký výběr kvalitního hobby nářadí za skvělé ceny. Bez ohledu na vaše dovednosti a projekty, věříme, že u nás najdete vše, co potřebujete a pokud ne, rádi vám s nalezením toho správného produktu pomůžeme.

 

Vyberte si z brusných, řezných a lešticích materiálů, elektrického a akumulátorového nářadí, klíčů, šroubováků, kleští, pilníků, vrtáků a mnoha dalšího. S důrazem na kvalitu a spokojenost zákazníka vám poskytneme skvělý servis a rychlou dopravu. Nakupujte s důvěrou na Connect-IP.cz a připravte se na vaše další kreativní projekty.

Kategorie
Doplňkové informace


Rodinný podnik

ŽELEZÁŘSTVÍ I.P.CONNECT, s.r.o.
Spolehlivá firma

Matějova 685/8
40801 Rumburk
Česká republika

+420 603 544 500
info@connect-ip.cz

PROVOZNÍ DOBA:

Rýchly kontakt

Po-Pá: 7:00 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
Zobrazené produkty v katalogu:

16 774 položek

2 555 598 ks skladem


Přidejte zde svoji recenzi

Železářství I.P.CONNECT, s.r.o. na google.com Železářství I.P.CONNECT, s.r.o. na Firmy.cz
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace